aboutus

Xianglong Shoes Limited

Xianglong Shoes Limited
1
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: SHUAIKEWEI
No. Çalışanları: >100
Yıllık satış: >5000000
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Xianglong Shoes Limited, Fujian Eyaleti, Nan'an şehrinde bulunmaktadır ve özellikle spor ayakkabı ve deri ayakkabı üretimi ve satışı ile uğraşmaktadır. Müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için "önce müşteri ilk, ileride taklit" iş felsefesine, "müşteri ilk" ilkesine bağlı kalarak şirketler. Xianglong Shoes Limited, Ekim 2004'te tescil edildi. 15 yıldan beri titizlikle faaliyet gösteren kuruluşundan bu yana, eksiksiz bir satış ağına ve uzun vadeli işbirliği ortaklarına sahiptir. Ürünler müşterilerimiz tarafından iyi karşılanır ve güvenilir. Şirketin 15 yıllık gelişim ve büyümesinde, müşterilerimize her zaman kaliteli ürünler ve sağlam satış sonrası hizmetler sağladık. Şirket kesinlikle “ISO” uluslararası kalite sistem üretim ve yönetimini takip ediyor. Gelişimin itici gücü olarak teknolojik yeniliklerle, modernizasyonu, standardizasyonu, prosedürel ve bilimsel yönetimi şiddetle teşvik edeceğiz ve müşterilerimize kaliteli ürünler ve kusursuz hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz. E-ticaret ve e-ticaret dönüşümünün hızla gelişmesiyle birlikte şirket, e-ticaret alanına girecek ve 15 ekip üyesi ile bir e-ticaret ekibi kurdu.
2010 yılında kurulan Shuai Kewei markası kendine ait bir markadır. Moda marka klasik stillerin bir koleksiyonudur. Oriental Erkek Ayakkabısı ayak şekline göre dizayn edilmiştir. Basit, şık ve rahat. Shuai Kewei erkek ayakkabıları kentsel alanların peşinde. Tasarımcılar her sezonun popüler unsurlarını marka tasarımına getiriyor. Markanın ve lezzetin vurgulanmasına dayanarak, birçok ayrıntıyı benzersiz, asil ve konforlu ve modern şehirlilere özgü kılmak için çalışıyoruz. Olağanüstü cazibesi. Shuai Kewei marka erkek ayakkabıları seyahat etmeyi ve spor yapmayı seven 18-35 yaşları arasında. Yaşam hakkında tutkulu gençler, ürünün fiyatı 158-398 yuan.

-02-
Geçmiş

1997 yılında , ayakkabı fabrikasının kurucusu Bay Huang Compliance, ayakkabı fabrikasının inşaatını organize etmeye başladı ve atölyede çalışarak müşteriler için deri ayakkabı üretimini özelleştirmek için çalışmaya başladı.


2004 yılında Yıllar süren gelişimden sonra, ayakkabı fabrikası şekillendi ve 2004'te başarıyla kaydedildi.


İşin sürekli genişlemesiyle birlikte 2008 yılında ayakkabı fabrikasının alanı 500 metrekareden 1.500 metrekareye çıkmış, çalışan sayısı 46'dan büyük fabrika ve markaların üretimi için artmıştır.


2012 yılında ayakkabı fabrikası genişletildi ve 65 çalışanı ile 3 ileri üretim hattı tanıtıldı ve bağımsız “Shuai Kewei” markasını başarıyla tescil ettirdi ve işletti.


2014 yılında bağımsız markalar işleten, 15 çevrimdışı dağıtım kanalı açan, 5 ileri üretim hattı, 78 çalışanı, 10 tasarımcı ve 12 pazarlama personeli tanıttı.


2018’de, şirketin çevrimdışı kanalları 30’un üzerinde bir alana yayıldı ve Ekim 2018’den itibaren belli bir pazar etkisi var. -ticaret ekibi.

2010 yılında kurulan Shuai Kewei markası, Fujian Nan'an Xianglong Ayakkabı Fabrikası'nın kendine ait bir markasıdır. Moda marka klasik stillerin bir koleksiyonudur. Oriental Erkek Ayakkabısı ayak şekline göre dizayn edilmiştir. Basit, şık ve rahat. Shuai Kewei erkek ayakkabıları kentsel alanların peşinde. Tasarımcılar her sezonun popüler unsurlarını marka tasarımına getiriyor. Markanın ve lezzetin vurgulanmasına dayanarak, birçok ayrıntıyı benzersiz, asil ve konforlu ve modern şehirlilere özgü kılmak için çalışıyoruz. Olağanüstü cazibesi. Shuai Kewei marka erkek ayakkabıları seyahat etmeyi ve spor yapmayı seven 18-35 yaşları arasında. Yaşam hakkında tutkulu gençler, ürünün fiyatı 158-398 yuan.
Şu anda, Shuikewei markası esas olarak çevrimdışı satılıyor ve eksiksiz bir satış kanalına sahip. Distribütörler Fujian, Guangdong, Jiangxi, Hunan ve diğer bölgelerde 30'dan fazla distribütör ile dağıtılmaktadır. Gelecekte, şirket Shuai Kewei marka ayakkabılarının getirdiği mükemmel deneyimi yüz milyonlarca insanın paylaşmasına izin verecek. Beş yılda distribütör sayısı 100'ü aştı ve yıllık satış geliri 100 milyon yuan'a ulaştı. 10 yıl içinde, distribütörler 300'ü aştı ve yıllık satış geliri elde etti. 1 milyar yuan. Tmall'a girdikten sonra Shuai Kewei çevrimiçi ve çevrimdışı entegrasyon gerçekleştirecek, Tmall'in yeni perakende sistemine erişecek ve marka kapsamını tam olarak gerçekleştirmek için çevrimiçi distribütörler geliştirecektir.

-03-
Hizmet

hizmetlerimiz

1. 4000 m2 depo, 12.000 prs sipariş için 48 saat teslimat sağlar.

2. OEM fiyatından çok daha düşük fiyat.

3. 9 yıl çevrimiçi toptan ihracat tecrübesi.

4. çocuklar, erkekler, kadınlar için çoklu seçenekler.

5. OEM kullanılabilir.

6. iyi hizmet ve zamanında cevap verecektir

ÖDEME

% 30 mevduat, teslimattan önce denge ödeme t / t

NUMUNE

Ayakkabılarımızdaki tüm stiller için ücretsiz örnekler sunuyoruz, ancak müşterinin nakliye ücretini alması gerekir.
Tüm numune ücretini ödedik, büyük bir anlaşma yaptıktan sonra size iade edeceğiz. Anlayışınız için teşekkürler!

-04-
Ekibimiz

Çok çeşitli Ayakkabıların araştırılması, üretimi ve satışı konusunda uzmanız.

İletişim bilgileri